ट्रेंडिंग:

>> अर्जेन्टिनामा राष्ट्रपति पदका १७ बढी आकांक्षीबीच प्राथमिक निर्वाचन >> ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गल्ती गरेको छैन : नेपाल >> सडक जाम गर्ने निर्माण व्यवसायीको चेतावनी >> ‘आन्तरिक विशेष अभियान’ ले पार्टीलाई तल्लो तहसम्म बलियो बनाउछ—पुष्पा भुषाल >> युरोप भ्रमण छोट्टाएर स्वदेश फर्किए नेपाल >> जनमत पार्टीकी अनिता देवीले लिइन् मन्त्रीको सपथ >> कर्णाली तटीय क्षेत्रमा उच्च सतर्कता अपनाउन आग्रह >> केरामा पनि बिचौलियाकै राजः किसान उत्पादन गर्छन्, व्यापारी लाभ लिन्छन् >> महाकालीमा पानीको सतह बढ्यो >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक आज पनि बस्दै,उच्चस्तरीय छानवीन समितिबारे निर्णय हुने >> ‘गण्डक टापु पार्क’ को सपना >> विश्व हात्ती दिवसः हात्ती जोगाउनै सकस >> आफै नसुध्रिएको बाल सुधार गृह >> लुम्बिनी प्रदेशः कृषिमा क्रमभंगता किन ? >> सियारीमा न्याय तौलिदै तारा >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ‘कुनै पनि पीडितले अन्याय सहनु हुँदैन’— न्यायाधिस कार्की >> एकिकृत समाजवादी पाल्पाको अध्यक्षमा शाही >> कांग्रेसको चेतावनी : सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय समिति नभए समर्थन फिर्ता >> माग पूरा नभए थप आन्दोलन गर्ने शिक्षकको चेतावनी >> दाङमा चेक बाउन्स मुद्धाका फरार प्रतिबादी पक्राउ >> बर्षाका कारण सल्यानमा घर भत्कियो >> हवाई टापु डढेलोः ज्यान गुमाएकाको शव परिवारलाई बुझाउन चुनौति >> विद्युत खरिद बिक्री सम्झौता सम्बन्धी प्रतिवेदनको इप्पानद्वारा स्वागत >> सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय छानवीन आवश्यक : डा. शेखर >> बंगलादेशी नागरिकहरुलाई बन्धक बनाइ फिरौती असुल्नेहरु पक्राउ (भिडियो सहित) >> सुन तस्करीमा संलग्न देखिए पदमा बस्दिन : अर्थमन्त्री >> खोलाले बगाएका बृद्ध मृत फेला >> युवा संघद्वारा वृक्षारोपण र डेंगुविरुद्ध सचेतना >> सत्ता समीकरण फेरिन्न : अर्थमन्त्री >> रोटरी डाउनटाउनले बाड्यो ५० विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक >> पत्रे खोलाले बगाउँदा एकजना बेपत्ता >> प्रधानमन्त्रीले राजीनामा दिनुपर्ने हो : ओली >> एमालेको विशेष पत्रकार सम्मेलन : उच्चस्तरीय छानवीन समितिको अडान छाड्दैनौं >> जीवन कर्कलाको पानी हो, बाँचुन्जेल राम्रो काम गर्नुपर्छ : भैरव रिसाल >> साउन सकिंदै गर्दा पनि आएन हरियो चुरामा लहर >> १४ बुंदे माग राखेर चिकित्सा शिक्षा सरोकार संघर्ष समिति आन्दोलनमा >> मन्त्रीद्वय किंराती र मोदी आउट, नयां दुई मन्त्रीको सपथ आजै >> सुन तस्करी र संसद् अधिवेशनबारे एमालेले विशेष पत्रकार सम्मेलन गर्दै >> पाकिस्तानमा कामचलाउ प्रधानमन्त्री नियुक्त >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक बस्दै,सांसद शर्मा पक्राउबारे आधिकारिक धारणा आउने >> स्थानीय सरकारको असल अभ्यास : नगर सरसफाई तथा हरियाली प्रवर्धन अभियान >> होटल ब्यवसायी संघ कंचनमा सन्तोष थापा >> मान्छे–बाँदरको धपाउने चक्र >> लुम्बिनीलाई विवादित नबनाऊ >> राष्ट्रपति ज्यू– पदको मर्यादा हेक्का रहोस् >> गम्भीर स्वास्थ्य समस्या बन्दै प्रतिजैविक प्रतिरोध >> आफैले बाँडेको जमिन प्रयोगबिहीन हुँदा समेत मुकदर्शक >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> न्यू होराइजन अलुमनीमा अमात्य
समाज

फरक क्षमता भएकालाई लायन्सले गर्यो ह्वील चेअर प्रदान

२४ श्रावण २०८०, बुधबार ०६:१६
सोमबार, ०८ साउन २०८०

बुटवल, २४ साउन ।

लायन्स क्लव अफ बुटवल सिद्धार्थ र लायन्स क्लव अफ भृकुटी पाराडाइसले संयुक्तरुपमा एक कार्यक्रमका बीच फरक क्षमता भएका अशक्तहरुलाई ह्वील चेअर वितरण गरेका छन् ।
कार्यक्रममा बोल्दै लायन्य डिष्ट्रिक ३२५ पि का डिष्ट्रिक गभर्नर एमजेएफ अर्जुनमान सैंजुले लायन्सले यस्ता मानवीय कार्यमा निरन्तर सहयोग गर्दै आएको बताए ।

लायन्स डिष्ट्रिक ३२५ पि का प्रथम भाइस डिष्ट्रिक गभर्नर एमजेएफ पुरुषोत्तममान प्रधानाङ्ले फरक क्षमता भएका अशक्तहरुलाई गरिएको सहयोग अरुका लागि पनि अनुकरणीय हुने बताए ।


कार्यक्रममा एरिया प्रमुख कल्पना सिवाकोटी पोख्रेल, एरिया सेक्रेटरी डा. शान्ता शर्मा, रिजन चेअर पर्सन यदुमणि पोख्रेल, रोमनाथ ढकाल, जोन चेअरपर्सन श्रीकान्त सुवेदी, अमृता कार्की पौडेललगायतले आ–आफ्नो धारणा राखेका थिए । ह्वील चेअर वितरणको संयोजन डिष्ट्रिक प्रोग्राम मेम्बर तथा लायन्स पुर्व अध्यक्ष भोजराज पोख्रेलले गरेका थिए ।

अशक्त व्यक्तिहरु सैनामैना–६ कि ४५ वर्षीया सरस्वती ज्ञवाली, सन्धिखर्क नगरपालिका–१ अर्घाखाँचीका २० वर्षीय सागर भुसाल, गुल्मी दरवार गाउँपालिका–६ का २२ वर्षीय विनोद खड्कालाई एक एकवटा ह्वील चेअर वितरण गरिएको थियो । उनीहरुको हिंडडुल कार्यलाई सहजता मिलोस् भन्ने उद्देश्यले ह्वील चेअर प्रदान गरिएको लायन्स क्लव अफ बुटवल सिद्धार्थका अध्यक्ष नारायण विक्रम कुँवरले बताए ।
कार्यक्रममा भृकुटी पाराडाइसका अध्यक्ष सुमित्रा टण्डन क्षेत्री, लायन्स क्लव अफ बुटवल सिद्धार्थका सचिव सुन्दरलाल श्रेष्ठलगायतले यस्ता कार्यलाई निरन्तरता दिनुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?