ट्रेंडिंग:

>> अर्जेन्टिनामा राष्ट्रपति पदका १७ बढी आकांक्षीबीच प्राथमिक निर्वाचन >> ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गल्ती गरेको छैन : नेपाल >> सडक जाम गर्ने निर्माण व्यवसायीको चेतावनी >> ‘आन्तरिक विशेष अभियान’ ले पार्टीलाई तल्लो तहसम्म बलियो बनाउछ—पुष्पा भुषाल >> युरोप भ्रमण छोट्टाएर स्वदेश फर्किए नेपाल >> जनमत पार्टीकी अनिता देवीले लिइन् मन्त्रीको सपथ >> कर्णाली तटीय क्षेत्रमा उच्च सतर्कता अपनाउन आग्रह >> केरामा पनि बिचौलियाकै राजः किसान उत्पादन गर्छन्, व्यापारी लाभ लिन्छन् >> महाकालीमा पानीको सतह बढ्यो >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक आज पनि बस्दै,उच्चस्तरीय छानवीन समितिबारे निर्णय हुने >> ‘गण्डक टापु पार्क’ को सपना >> विश्व हात्ती दिवसः हात्ती जोगाउनै सकस >> आफै नसुध्रिएको बाल सुधार गृह >> लुम्बिनी प्रदेशः कृषिमा क्रमभंगता किन ? >> सियारीमा न्याय तौलिदै तारा >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ‘कुनै पनि पीडितले अन्याय सहनु हुँदैन’— न्यायाधिस कार्की >> एकिकृत समाजवादी पाल्पाको अध्यक्षमा शाही >> कांग्रेसको चेतावनी : सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय समिति नभए समर्थन फिर्ता >> माग पूरा नभए थप आन्दोलन गर्ने शिक्षकको चेतावनी >> दाङमा चेक बाउन्स मुद्धाका फरार प्रतिबादी पक्राउ >> बर्षाका कारण सल्यानमा घर भत्कियो >> हवाई टापु डढेलोः ज्यान गुमाएकाको शव परिवारलाई बुझाउन चुनौति >> विद्युत खरिद बिक्री सम्झौता सम्बन्धी प्रतिवेदनको इप्पानद्वारा स्वागत >> सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय छानवीन आवश्यक : डा. शेखर >> बंगलादेशी नागरिकहरुलाई बन्धक बनाइ फिरौती असुल्नेहरु पक्राउ (भिडियो सहित) >> सुन तस्करीमा संलग्न देखिए पदमा बस्दिन : अर्थमन्त्री >> खोलाले बगाएका बृद्ध मृत फेला >> युवा संघद्वारा वृक्षारोपण र डेंगुविरुद्ध सचेतना >> सत्ता समीकरण फेरिन्न : अर्थमन्त्री >> रोटरी डाउनटाउनले बाड्यो ५० विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक >> पत्रे खोलाले बगाउँदा एकजना बेपत्ता >> प्रधानमन्त्रीले राजीनामा दिनुपर्ने हो : ओली >> एमालेको विशेष पत्रकार सम्मेलन : उच्चस्तरीय छानवीन समितिको अडान छाड्दैनौं >> जीवन कर्कलाको पानी हो, बाँचुन्जेल राम्रो काम गर्नुपर्छ : भैरव रिसाल >> साउन सकिंदै गर्दा पनि आएन हरियो चुरामा लहर >> १४ बुंदे माग राखेर चिकित्सा शिक्षा सरोकार संघर्ष समिति आन्दोलनमा >> मन्त्रीद्वय किंराती र मोदी आउट, नयां दुई मन्त्रीको सपथ आजै >> सुन तस्करी र संसद् अधिवेशनबारे एमालेले विशेष पत्रकार सम्मेलन गर्दै >> पाकिस्तानमा कामचलाउ प्रधानमन्त्री नियुक्त >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक बस्दै,सांसद शर्मा पक्राउबारे आधिकारिक धारणा आउने >> स्थानीय सरकारको असल अभ्यास : नगर सरसफाई तथा हरियाली प्रवर्धन अभियान >> होटल ब्यवसायी संघ कंचनमा सन्तोष थापा >> मान्छे–बाँदरको धपाउने चक्र >> लुम्बिनीलाई विवादित नबनाऊ >> राष्ट्रपति ज्यू– पदको मर्यादा हेक्का रहोस् >> गम्भीर स्वास्थ्य समस्या बन्दै प्रतिजैविक प्रतिरोध >> आफैले बाँडेको जमिन प्रयोगबिहीन हुँदा समेत मुकदर्शक >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> न्यू होराइजन अलुमनीमा अमात्य
पर्यटन

होटल ब्यवसायी संघ कंचनमा सन्तोष थापा

२८ श्रावण २०८०, आईतवार ०७:३२
सोमबार, ०८ साउन २०८०

बुटवल, २८ साउन। होटल तथा रेष्टुरेन्ट ब्यवसायी संघ रुपन्देही अन्तरगत कन्चन गाउपालिका शाखाको शनिबार अधिवेसन सम्पन्न भएको छ । अधिवेसनबाट ब्यवसायी सन्तोष थापाको अध्यक्षतामा नया नेतृत्व १३ सदस्यीय नया समिति सर्वसम्मत चयन भएको छ । जसको उपाध्यक्ष होम बहादुर त्रामु, सचिव रबि पौडेल, कोषाध्यक्ष प्रकाश थापा, सहकोषाध्यक्ष धन बहादुर पुन, सहसचिव चन्द्रकान्त सुवेदी, सदस्यहरुमा पुर्णकला थापा, सीता आचार्य, दुर्गा थापा, नारायण आचार्य, टिकाराम बिक, रोबिन पुलामी, मान बहादुर थापा सर्वसमत चयन भएका छन ।

यसैगरि संस्थाको सल्लाहकारमा केशर बहादुर खत्री, मधु सापकोटा, किरण केसी, बिष्णु सुवेदी, लालुराम पाण्डे मनोनत भएका छन ।
कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै कंचन गाउपालिका वडा नं ४ का वडाअध्यक्ष केशर बहादुर खत्रीले पर्यटन विकासको आधार भएको बताए । गाउपालिकामा रहेका धार्मिक, सास्कृतिक, पर्यटकिय क्षेत्रहरुको विकासमा आफु लाग्ने भन्दै नीजि क्षेत्रबाट समेत सहयोगको आग्रह गरे । कार्यक्रममा उनले पर्यटन क्षेत्र उकास्न होटल ब्यवसायीहरुको योगदानबारे प्रकाश पार्दै आगामी वर्षदेखी होटल ब्यवसायीहरुको क्षमता विकासमा स्थानिय सरकार सहकार्य गर्दै बजेट बिनियोजन गर्न तयार रहेको बताए । सीप बिकासका कार्यक्रमहरुमा अहिले बिनियोजना गरेको रकमलाई थप गरि १० लाख रुपैया बनाउने उनले प्रतिवद्धता जनाए ।

कार्यक्रममा वडा नं ३ का वडाअध्यक्ष मधु सापकोटा, होटल ब्यवसायी महासंघ लुम्बिनी प्रदेशका सदस्य लालुराम पाण्डे, होटल ब्यवसायी पुर्व कार्यसमिति सदस्य विष्णु सुवेदी, जिल्ला अध्यक्ष अध्यक्ष लेखनाथ भण्डारी, द्धितिय उपाध्यक्ष प्रेम भट्टराई, सहसचिव अर्जुन पोखरेल, केशव पाण्डेले जिल्लामा विभिन्न ईकाइहरु गठन गर्दै ब्यवसायीहरुलाई संस्थागत रुपमा एकतावद्ध गर्ने काममा जोड दिएको बताए ।
कार्यक्रममा संघका सचिव थम्मन बहादुर भण्डारीले जिल्ला संघ अन्तरगत पालिकास्तरमा अधिवेसन गरेर नया नेतृत्व सर्वसम्मत चयनभएसंगै स्थानिय पर्यटनको क्षेत्रमा संस्थागत रुपमा सरोकारवाला संस्थाहरुसंग सहकार्य गर्न सहज हुने बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?