ट्रेंडिंग:

>> अर्जेन्टिनामा राष्ट्रपति पदका १७ बढी आकांक्षीबीच प्राथमिक निर्वाचन >> ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गल्ती गरेको छैन : नेपाल >> सडक जाम गर्ने निर्माण व्यवसायीको चेतावनी >> ‘आन्तरिक विशेष अभियान’ ले पार्टीलाई तल्लो तहसम्म बलियो बनाउछ—पुष्पा भुषाल >> युरोप भ्रमण छोट्टाएर स्वदेश फर्किए नेपाल >> जनमत पार्टीकी अनिता देवीले लिइन् मन्त्रीको सपथ >> कर्णाली तटीय क्षेत्रमा उच्च सतर्कता अपनाउन आग्रह >> केरामा पनि बिचौलियाकै राजः किसान उत्पादन गर्छन्, व्यापारी लाभ लिन्छन् >> महाकालीमा पानीको सतह बढ्यो >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक आज पनि बस्दै,उच्चस्तरीय छानवीन समितिबारे निर्णय हुने >> ‘गण्डक टापु पार्क’ को सपना >> विश्व हात्ती दिवसः हात्ती जोगाउनै सकस >> आफै नसुध्रिएको बाल सुधार गृह >> लुम्बिनी प्रदेशः कृषिमा क्रमभंगता किन ? >> सियारीमा न्याय तौलिदै तारा >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ‘कुनै पनि पीडितले अन्याय सहनु हुँदैन’— न्यायाधिस कार्की >> एकिकृत समाजवादी पाल्पाको अध्यक्षमा शाही >> कांग्रेसको चेतावनी : सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय समिति नभए समर्थन फिर्ता >> माग पूरा नभए थप आन्दोलन गर्ने शिक्षकको चेतावनी >> दाङमा चेक बाउन्स मुद्धाका फरार प्रतिबादी पक्राउ >> बर्षाका कारण सल्यानमा घर भत्कियो >> हवाई टापु डढेलोः ज्यान गुमाएकाको शव परिवारलाई बुझाउन चुनौति >> विद्युत खरिद बिक्री सम्झौता सम्बन्धी प्रतिवेदनको इप्पानद्वारा स्वागत >> सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय छानवीन आवश्यक : डा. शेखर >> बंगलादेशी नागरिकहरुलाई बन्धक बनाइ फिरौती असुल्नेहरु पक्राउ (भिडियो सहित) >> सुन तस्करीमा संलग्न देखिए पदमा बस्दिन : अर्थमन्त्री >> खोलाले बगाएका बृद्ध मृत फेला >> युवा संघद्वारा वृक्षारोपण र डेंगुविरुद्ध सचेतना >> सत्ता समीकरण फेरिन्न : अर्थमन्त्री >> रोटरी डाउनटाउनले बाड्यो ५० विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक >> पत्रे खोलाले बगाउँदा एकजना बेपत्ता >> प्रधानमन्त्रीले राजीनामा दिनुपर्ने हो : ओली >> एमालेको विशेष पत्रकार सम्मेलन : उच्चस्तरीय छानवीन समितिको अडान छाड्दैनौं >> जीवन कर्कलाको पानी हो, बाँचुन्जेल राम्रो काम गर्नुपर्छ : भैरव रिसाल >> साउन सकिंदै गर्दा पनि आएन हरियो चुरामा लहर >> १४ बुंदे माग राखेर चिकित्सा शिक्षा सरोकार संघर्ष समिति आन्दोलनमा >> मन्त्रीद्वय किंराती र मोदी आउट, नयां दुई मन्त्रीको सपथ आजै >> सुन तस्करी र संसद् अधिवेशनबारे एमालेले विशेष पत्रकार सम्मेलन गर्दै >> पाकिस्तानमा कामचलाउ प्रधानमन्त्री नियुक्त >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक बस्दै,सांसद शर्मा पक्राउबारे आधिकारिक धारणा आउने >> स्थानीय सरकारको असल अभ्यास : नगर सरसफाई तथा हरियाली प्रवर्धन अभियान >> होटल ब्यवसायी संघ कंचनमा सन्तोष थापा >> मान्छे–बाँदरको धपाउने चक्र >> लुम्बिनीलाई विवादित नबनाऊ >> राष्ट्रपति ज्यू– पदको मर्यादा हेक्का रहोस् >> गम्भीर स्वास्थ्य समस्या बन्दै प्रतिजैविक प्रतिरोध >> आफैले बाँडेको जमिन प्रयोगबिहीन हुँदा समेत मुकदर्शक >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> न्यू होराइजन अलुमनीमा अमात्य
लुम्विनी

ब्लुबस देशभर चलाउँछौ, विरोध गर्नुको अर्थ छैनः रवि लामिछाने

२७ श्रावण २०८०, शनिबार १७:०१
सोमबार, ०८ साउन २०८०

सुनवल, २७ साउन ।

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेले रास्वपाले देशैभर व्लुबस चलाउन सक्ने बताएका छन् । शनिबार पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा आयोजित रास्वपा क्षेत्र नम्बर १ को क्षेत्रिय भेलालाई सम्बोधन गर्दे लामिछानेले ब्लुबसको विरोध गर्नुको अर्थ नभएको बताए ।

‘मान्छेहरू हामीविरुद्ध मरिमेटेर लागेका छन्, केही काम बाहिर जानकारी नदिई हतारमा पनि गर्नुपर्ने हुन्छ । त्यसैले गल्ती भएका हुन पनि सक्छन् तर हामीले भरतपुर मात्र होईन देशभर ब्लु बस चलाउँछौ”– लामिछानेले भने ।

पुर्व गृहमन्त्री समेत रहेका लामिछानेले भ्रष्टाचारको सही छानविन हुन सके प्रायः सबै नेताहरु जेल जान सक्ने बताए । ‘सरकारले सबै काण्डको छानविन गर्न सक्नुपर्यो, औलामा गन्न सकिने नेताहरु मात्र बाँकी रहन्छन्”– लामिछानेले भने । सरकारले हिम्मत गरेर सबै काण्डका छानविन गर्नुपर्नेमा जोड दिदै लामिछानेले तर त्यसो नहुने भएकाले रास्वपाले निरन्तर खबरदारी गर्ने बताए ।

मुलुकमा दल र नेतृत्वको अभाव नभई ईमान्दारिताको अभाव भएको बताउँदै यो देश सतीले सरापेको नभई जुकाहरूले चुसेको कारण बिग्रिएको टिप्पणी गरे । प्रदेश सरकारका बिषयमा चर्चा गर्दै लामिछानेले प्रदेश सरकारको औचित्य नभएको बताए । प्रदेश सरकार केवल कार्यकर्ता सेट गर्ने र दलहरुले नेता थन्क्याउने थलो भएको बताउँदै प्रदेश सरकार जनताका सवालमा प्रभावकारी हुन नसकेको उल्लेख गरे ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?