ट्रेंडिंग:

>> अर्जेन्टिनामा राष्ट्रपति पदका १७ बढी आकांक्षीबीच प्राथमिक निर्वाचन >> ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गल्ती गरेको छैन : नेपाल >> सडक जाम गर्ने निर्माण व्यवसायीको चेतावनी >> ‘आन्तरिक विशेष अभियान’ ले पार्टीलाई तल्लो तहसम्म बलियो बनाउछ—पुष्पा भुषाल >> युरोप भ्रमण छोट्टाएर स्वदेश फर्किए नेपाल >> जनमत पार्टीकी अनिता देवीले लिइन् मन्त्रीको सपथ >> कर्णाली तटीय क्षेत्रमा उच्च सतर्कता अपनाउन आग्रह >> केरामा पनि बिचौलियाकै राजः किसान उत्पादन गर्छन्, व्यापारी लाभ लिन्छन् >> महाकालीमा पानीको सतह बढ्यो >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक आज पनि बस्दै,उच्चस्तरीय छानवीन समितिबारे निर्णय हुने >> ‘गण्डक टापु पार्क’ को सपना >> विश्व हात्ती दिवसः हात्ती जोगाउनै सकस >> आफै नसुध्रिएको बाल सुधार गृह >> लुम्बिनी प्रदेशः कृषिमा क्रमभंगता किन ? >> सियारीमा न्याय तौलिदै तारा >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ‘कुनै पनि पीडितले अन्याय सहनु हुँदैन’— न्यायाधिस कार्की >> एकिकृत समाजवादी पाल्पाको अध्यक्षमा शाही >> कांग्रेसको चेतावनी : सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय समिति नभए समर्थन फिर्ता >> माग पूरा नभए थप आन्दोलन गर्ने शिक्षकको चेतावनी >> दाङमा चेक बाउन्स मुद्धाका फरार प्रतिबादी पक्राउ >> बर्षाका कारण सल्यानमा घर भत्कियो >> हवाई टापु डढेलोः ज्यान गुमाएकाको शव परिवारलाई बुझाउन चुनौति >> विद्युत खरिद बिक्री सम्झौता सम्बन्धी प्रतिवेदनको इप्पानद्वारा स्वागत >> सुन प्रकरणमा उच्चस्तरीय छानवीन आवश्यक : डा. शेखर >> बंगलादेशी नागरिकहरुलाई बन्धक बनाइ फिरौती असुल्नेहरु पक्राउ (भिडियो सहित) >> सुन तस्करीमा संलग्न देखिए पदमा बस्दिन : अर्थमन्त्री >> खोलाले बगाएका बृद्ध मृत फेला >> युवा संघद्वारा वृक्षारोपण र डेंगुविरुद्ध सचेतना >> सत्ता समीकरण फेरिन्न : अर्थमन्त्री >> रोटरी डाउनटाउनले बाड्यो ५० विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक >> पत्रे खोलाले बगाउँदा एकजना बेपत्ता >> प्रधानमन्त्रीले राजीनामा दिनुपर्ने हो : ओली >> एमालेको विशेष पत्रकार सम्मेलन : उच्चस्तरीय छानवीन समितिको अडान छाड्दैनौं >> जीवन कर्कलाको पानी हो, बाँचुन्जेल राम्रो काम गर्नुपर्छ : भैरव रिसाल >> साउन सकिंदै गर्दा पनि आएन हरियो चुरामा लहर >> १४ बुंदे माग राखेर चिकित्सा शिक्षा सरोकार संघर्ष समिति आन्दोलनमा >> मन्त्रीद्वय किंराती र मोदी आउट, नयां दुई मन्त्रीको सपथ आजै >> सुन तस्करी र संसद् अधिवेशनबारे एमालेले विशेष पत्रकार सम्मेलन गर्दै >> पाकिस्तानमा कामचलाउ प्रधानमन्त्री नियुक्त >> कांग्रेस संसदीय दलको बैठक बस्दै,सांसद शर्मा पक्राउबारे आधिकारिक धारणा आउने >> स्थानीय सरकारको असल अभ्यास : नगर सरसफाई तथा हरियाली प्रवर्धन अभियान >> होटल ब्यवसायी संघ कंचनमा सन्तोष थापा >> मान्छे–बाँदरको धपाउने चक्र >> लुम्बिनीलाई विवादित नबनाऊ >> राष्ट्रपति ज्यू– पदको मर्यादा हेक्का रहोस् >> गम्भीर स्वास्थ्य समस्या बन्दै प्रतिजैविक प्रतिरोध >> आफैले बाँडेको जमिन प्रयोगबिहीन हुँदा समेत मुकदर्शक >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> न्यू होराइजन अलुमनीमा अमात्य
लुम्विनी

सरसफाई अभियानमा लायन्सको सहकार्य

२७ श्रावण २०८०, शनिबार ०५:५९
सोमबार, ०८ साउन २०८०

बुटवल, २७ साउन ।

लायन्स क्लब अफ बुटवल सिद्धार्थको अगुवाईमा लायन्स क्लब अफ सिद्धबाबा भृकुटी र लायन्स क्लब अफ भृकुटी पाराडाईसले बुटवल उपमहानगरपालिकाको ४५ दिने उपमहानगरपालिका सरसफाई अभियानमा सहकार्य गरेका छन् ।

कार्यक्रमको दोस्रो हप्ताको बिशेष सरसफाई कार्यक्रममा शुक्रबार बुटवल उपमहानगरपालिकासँग ती क्लवहरुले सहकार्य गरेका हुन् ।

कार्यक्रममा नगर प्रमुख खेलराज पाण्डे, उपप्रमुख साबित्रा अर्याल लायन्स डिष्ट्रिक ३२५ पीका सेकेन्ड भाईस डिष्ट्रिक गभर्नर एम जे एफ बालाराम भट्टराई, सम्पूर्ण बवाका वडाअध्यक्ष जनप्रतिनिधि, विभिन्न संघसंस्था, लायन्स क्लबका प्रतिनिधि साथै लायन्स क्लब अफ बुटवल सिद्धार्थका पुर्व अध्यक्षहरु साथै सम्पूर्ण सदस्यहरुले सहभागिता जनाएका थिए ।

नगर प्रमुख पाण्डेले नगर सरसफाईमा लायन्सहरुको सहकार्यप्रति आभार प्रकट गर्दै आगामी दिनमा पनि सहकार्यको खाँचो औंल्याएका थिए । लायन्स क्लबअफ बुटवल सिद्धार्थका अध्यक्ष नारायण विक्रम कुंवरले नगरमा यस्ता बिशेष कार्यक्रममा लायन्सले स्थानीय सरकारसंग मिलेर सहकार्य गर्ने प्रतिवद्धता जनाए ।

विशेष सरसफाई कार्यक्रमको संयोजन लायन्स क्लब अफ बुटवल सिद्धार्थका प्रथम उपाध्यक्ष. मोहनविक्रम प्याथले गरेको लायन्स क्लब अफ बुटवल सिद्धार्थका पुर्व अध्यक्ष तथा लायन्स डिष्ट्रिक प्रोग्राम मेम्बर भोजराज पोख्रेलले बताए । सरसफाई कार्यक्रममा अधिकाशं सहभागीहरुलाई माक्स र ग्लोब्सको ब्यवस्था समेत लायन्स क्लब अफ बुटवल सिद्धार्थले गरेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?